eggs

O Nas

Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem ludzi z wieloletnim doświadczeniem w handlu, marketingu i logistyce. Firma powstała w 2012 roku, od początku zajmując się dystrybucją jaj dla sklepów detalicznych, sieciowych oraz odbiorców hurtowych, a także rynku HoReCa.

Kilka lat temu właściciel firmy zauważył zmieniającą się tendencję w zakupach jaj spożywczych w Polsce, a po przeprowadzeniu badań rynku, postanowił stworzyć markę PANKURAK.
Postawił na promocję i dystrybucję produktów klasy premium.

Społeczeństwo staje się coraz bardziej świadome, szuka coraz bardziej zdrowych i możliwie najbardziej naturalnych produktów, co potwierdza wiele niezależnych instytucji monitorujących zachowania konsumentów. PANKURAK powstał z myślą o takich właśnie konsumentach.

kurak
jajo
jajo
jajo

Specjalizujemy się bowiem w dystrybucji jaj ściółkowych, z wolnego wybiegu, od zielononóżki, ekologicznych czy nawet przepiórczych.

Oczywiście jajka z chowu klatkowego nie są dla nas obce, ponieważ staramy się zaspokoić potrzeby wszystkich konsumentów, ale stanowią jedynie uzupełnienie oferty.

Nowoczesna i designerska szata graficzna

Marka Pan Kurak to nie tylko jajka klasy premium. To także nowoczesna i designerska szata graficzna (zastosowane najnowsze trendy jak np. wybrana kolorystka z palety colour of the years magazynu VOUGE), zastosowanie kolorowych opakowań z certyfikatem FSC, nasz brand hero czyli PANKURAK (zastrzeżony znak towarowy), marketing, a także edukacja.

#PANKURAK

sieć dystrybucji

Zasięg własnej dystrybucji

Firma współpracuje z kilkuset podmiotami w Polsce, a także intensywnie rozwija sieć własnej dystrybucji.

W zależności od potrzeb- wysyłkę towaru prowadzimy również bezpośrednio od dostawców, skracając maksymalnie łańcuch dostaw (co ma istotne znaczenie w przypadku produktów świeżych).
Cel jaki sobie postawiliśmy jest jeden: ogólnopolska dystrybucja i rozpoznawalność produktów marki PANKURAK.

Dołącz do naszych klientów już dziś !

transport jajek