Aktualności

Wyniki konkursu PINBALL

27 listopada 2019

? Konkurs PANKURAK ? dobiegł wyczekiwanego końca, nadszedł czas ⏰ na ogłoszenie wyników. Cieszymy się, że konkurs wzbudził w Was tak duże zainteresowanie ?. Przeszliście tysiące rozgrywek ?. Z wszystkich, którzy spróbowali swoich sił w grze, wyłoniliśmy 3 osoby z najwyższymi wynikami ? (więcej…)

Kongres Nowoczesnej Dystrybucji 2019

26 października 2019

18 listopada 2019 r. w Warszawie odbędzie się Kongres Nowoczesnej Dystrybucji. Team #PANKURAK weźmie w nim udział. To dla nas bardzo ważne i prestiżowe wydarzenie, a przede wszystkim możliwość spotkania i zaczerpnięcia profesjonalnej wiedzy od prezesów 16 międzynarodowych sieci handlowych o ich strategiach w drodze na szczyt. (więcej…)

#PANKURAK dla ŁAPY

17 września 2019

W związku z tym, że w #PANKURAK ? stawiamy na humanitarne traktowanie zwierząt ????????, tym większa jest nasza radość ?, kiedy możemy wspomagać w tych działaniach towarzystwa i fundacje, które współdzielą naszą ideę niosąc lepsze jutro naszym mniejszym braciom.
(więcej…)

#PANKURAK oddaje w Wasze ręce grę, która przypomni dawne czasy! ?

8 sierpnia 2019

Już od wczoraj w sekcji „PO PRACY” dostępny jest link prowadzący do megakolorowej gry PANAKURAKA. Ta gra to PINBALL ? Liczymy, że zachwyci ona nie tylko tych, którzy byli królami flipperów, ale zdobędzie również większe grono odbiorców. Spróbujcie koniecznie i zawalczcie o najwyższe miejsca w rankingu! ?

#PANKURAK uruchamia swoją stronę WWW!

9 czerwca 2019

Uruchomienie strony WWW to symboliczny początek mocnego marketingu. Obserwuj naszą stronę i profil w serwisie Facebook, aby być na bieżąco. Co jakiś czas będą pojawiały się nowości, które mogą Cię zainteresować! Liczymy, że zostaniesz z nami dłużej!

#PANKURAK na Śląsku!

6 maja 2019

Od maja nasze produkty dostępne są na Śląsku, ale nie poprzestajemy w swoich działaniach! Ciągle rozbudowujemy siatkę dystrybucji i docieramy do nowych miast. Nasze jajka znajdziesz już w Katowicach, Tychach czy Sosnowcu. Jesteś zainteresowany ofertą? Jeśli tak, to zapraszamy do kontaktu poprzez formularz – KLIK!

#PANKURAK w Faktach TVN!

19 kwietnia 2019

Fakty TVN wskazują, że klienci coraz chętniej wybierają jajka klasy premium.
Widać, że #PANKURAK wpisuje się w te trendy.
Obejrzyj materiał wideo i szukaj #PANKURAK-a ?

kurak